Zažívate absurdné situácie, máte skúsenosti s výchovou detí alebo ste sa práve vrátili z exotickej dovolenky? O svoje zážitky sa môžete podeliť na našom webe.
Erotizmus

Erotizmus

Tantrické umenie pramení priamo z maséra, z hĺbky jeho vnútra a čarovnej schopnosti oživiť vo Vás harmóniu, lásku a pocit pohody, bezpečia. Pomôže vám zabudnúť na okolitý svet, na všetky vaše trápenia a starosti. Budete existovať len pre tie momenty plné dotykov, erotizmu, vzájomnej nahoty a blízkosti, vĺn nadpozemskej eufórie. Stačí sa odovzdať do rúk skúsenej masérke alebo masérovi a nechať ho robiť so svojim telom na tom vašom hotové zázraky. Masážne programy s tantrickým obsahom sú tou najzmyselnejšou hrou, akú si môžete dopriať. Sú skvelým afrodiziakom a to hlavne z toho dôvodu, že rovnako ako klasické afrodiziaká či už vo forme tabliet alebo látok v potravinách, stimulujú zmysly.

žena

Tantra je skutočným dobrodružstvom pre vaše zmysly. Zrak sa bude kochať krásnym mladých telom vlniacim sa na tom klientovom, sluch bude zamestnaný pomalou tantrickou hudbou, ktorá navodí tú správnu atmosféru histórie, čuch bude vnímať vonné sviečky a masážne oleje na masérkinom tele, ktoré bude prenášať prostredníctvom svojich pohybov na to klientovo, chuťové kanáliky poláska čokoládové fondue, čerstvé ovocie, sekt či šampanské.

žena

Najzaujatejším zmyslom bude hmat. Pokiaľ sa rozhodnete pre program, ktorý nie je výlučne jednosmerný, a teda energiu nebudete prijímať ako pasívny prijímateľ, ale budete mať i tú možnosť odovzdať svoju energiu masérke, dozaista svoje rozhodnutie nebudete ľutovať. Tantrická masáž je umenie intímnych techník aplikovaných na telo klienta. Sú to presne mierené dotyky, ktoré vás privedú do raja opakovane. Masáž prebieha po celom tele bez výnimky chúlostivých intímnych zón a partií, na ktoré sa v klasických masážach zabúda a sú ignorované a prehliadané. To je hlavný dôvod, prečo sa klasická bežná masáž nikdy nevyrovná erotickým masážam a explózii pocitov, ktoré budete zažívať a ktoré vám budú darované masérkou.