Zažívate absurdné situácie, máte skúsenosti s výchovou detí alebo ste sa práve vrátili z exotickej dovolenky? O svoje zážitky sa môžete podeliť na našom webe.
Neviem čo s tým

Neviem čo s tým

Mám v hlave jeden veľký zmätok trápim sa a neviem čo si myslieť. Mam priateľa, sme spolu a je to teraz niečo cez 3 mesiace. Zoznámili sme sa cez internet, v čase keď on bol pracovne v zahraničí. Bola som vtedy na zoznamke iba zo zvedavosti, nič viac.. Niečo málo cez mesiac sme fungovali cez videohovory sa potom sa vrátil domov. Teraz už je cca 2 mesiace v ČR. Ma jedno dieťa s ktorým už ma zoznámil. K nám tiež jazdí a dcéra ho pozná. So svojou bývalou a jej priateľom, jej ďalším dieťaťom fungujú v pokoji a to až tak, že bývala tam jazdí aj s partnerom a oboma deťmi.

s4

To by mi nevadilo, som tolerantný človek, bude s ex. Na nástenke s fotkami stále fotky s ex. Mam časovo veľmi náročnú prácu žiaľ, krátky dlhý týždeň. Takže víkend voľný ,jeden pracovný. Keď mám voľný víkend som sama s dcérou, pretože ona malú alebo opäť nejakú akciu s ex a jej priateľom. Napíše síce uvidíme sa ako odíde ,ale to už ja nejdem seknem sa. Jeho rodina ma pozná ,prezentuje ma ako partnerku…..tak toto celé nechápem a trápim sa. Keď to chcem ukončiť, začne že nie že sa. Mnou chce byť, má ma rád a váži si ma. Dokonca niekoľkokrát plakal, kľačal prosil hovoril ako to zmení …. Teraz opäť voľný víkend a som sama.

s4

Neviem čo robiť ako sa zachovať. Cítim sa taká sama, že už nič nemá zmysel. Myslela som, že sa zmení, ale je to úplne to isté, aj keď som dúfala v presný opak a dosť ma to mrzí. Lenže keď s ním chcem o tom hovoriť, tak on nechce. Jednoducho ma ignoruje, ako keby túto tému nepočul a ma to čoraz viac zraňuje a už si nedokážem predstaviť, že to takto bude pokračovať ďalej. Chcela by som sa niekam posunúť, ale on sa k tomu nemá. A ja si začínam myslieť, že jeho láska nie je taká veľká, ako on tvrdí. A o to viac ma to bolí. A neviem ako to mám chápať. Miluje ma teda alebo nie? To je dobrá otázka.