Zažívate absurdné situácie, máte skúsenosti s výchovou detí alebo ste sa práve vrátili z exotickej dovolenky? O svoje zážitky sa môžete podeliť na našom webe.
Cesta v čase aj okolo sveta

Cesta v čase aj okolo sveta

No čo už plánujete letnú dovolenku niektorý už teraz na jar sa vyberú na dovolenku my tak na Slovensku k maminej sestre k sesternici za BB tam okolie majú rodinné domy tam fajn a vypadnúť potom do mesta a podobne. Aj Slovensko je pekné môjho známeho nechápem ten okrem práce nikam nechodí myslím na dovolenku otras ako bude tlačiť peniaze kúpi si akože jedlo a to je všetko príšera. Aj včera ho volám ku nám on že zima je chorý veď nech sa ani nepohne nech ostane tam kde je chorý a sám bez ľudí zoberie si tie peniaze do hrobu blbec. No zajtra alebo  cez týždeň napíšem o chlapoch asi tak no chlapi sú des normálnych málo. Otras ako sú ľudia lakomí aj moja známa tá ešte asi na poriadnej dovolenke nebola.

buď v pohode

Tento môj známi zarába dobre robí opatrovateľa v Rakúsku on že 1000 eur smiešne to nech hovorí somárovi nie mne neverím mu objednal sa vám na masáž ku jednej klasickú masáž a dohodli sa na termíne a kde sa stretnú on tam prišiel volal jej ona vypnutí mobil ani spolu chodili na MASERSKY KURZ tak asi vie čo je zač tak to takto spravila asi veľmi dobre že sa ho takto zbavila. Ja keby že lepšie zarábam tak si doprajem luxusné dovolenky keď len do Paríža, Talianska a podobne. Mám vysnívané také časti ktoré by som chcela vidieť ísť tam. Paríž, New York a iné len kvôli historickým stavbám napr. Rím je KOLOSEUM  aj to by som chcela vidieť. Veru taká dobrá dovolenka mi aj chýba ale no čo už dáko to pre dýcham . včera mi prišli super knihy objednávam cez ANTIKVARIATY  chcem ďalšie musím zarobiť viacej.

dovolenka lásky

Čo vám poviem moja známa robí výklady ako ja a minule sa jej ozval nejaký ani jej nezaplatil ona berie dopredu peniaze písal jej že nemá účet no podotýkam dnes každý účet to by musel byť 90 roční aby nemal aj taký majú poschovávané peniaze. No jednoducho povedané nezaplatil jej a vypytovala to od dnes skoro tri týždne napokon sa mu ona neozvala ako mi napísala že karma je zdarma jemu sa to vráti už aj tak má posratí život nechala ho priateľka ušla zobrala aj dieťa nečudujem sa že ženy zutekajú od chlapov. Síce aj ženy sa také že muži ich nechajú česť VYNIMKAM. Tak niekde sedieť na pláži a mať dobré jedlo a kávu to by bolo super ja mám takú Slovenskú dovolenku vo vani smiech okolo vani sviečky pena do kúpeľa nie je to dobré. Mať taký sen že vydať sa za OCHLICHARKU MILIARDARA to by bolo že by ste si robili čo chcete. Veru snívajme aspoň krásny slnečný deň vidíme sa zajtra koncom týždňa idem vybavovať.