Zažívate absurdné situácie, máte skúsenosti s výchovou detí alebo ste sa práve vrátili z exotickej dovolenky? O svoje zážitky sa môžete podeliť na našom webe.
Zachovajme si úctu k sebe

Zachovajme si úctu k sebe

Celkom dobre len veľký zhon práca ako pred Vianocami my sme robili ja a mamina dva dni stromček Vianočný my máme veľký 213m a veľa ozdôb každý rok dokupujem ozdoby je to taká povera že to prináša šťastie aj jmelí buď ho dám do vázy alebo zavesím nad dvere ako kedy. Včera som ukradla, žehlila vianočné obrusy, prezliekala posteľné obliečky robím to každé tri týždne ja by som nezniesla ako je niekto že spí pod dekami fuj ktoré rok neoperie jaj keby sa sem dali dať fotky tak pridám aké pekné vianočné povlečenie som dala SOBIKY a stromy šedo červené . Ja by som sa bez práce asi zbláznila včera som sadla až večer o 19.30 večer pri TV lebo predtým som riad umývala, vešla oblečenie čo sa pralo my máme veľa oblečenia u mňa v skrini to vyzerá ako v obchode. Ešte chcem piecť vianočné koláče, zákusky. Človek má stále kopu roboty nevie kde mu hlava stojí ešte dnes doučujem za hodinu Nemčinu.

váš si Vianoce

Potom chcem si zacvičiť relax ja už ani dýchať niekedy mimovládnom potrebovala by som niekedy totálne OFF. Teraz som tu ešte pár viet do článku pripojím neviem ako tu budem lebo kopec roboty prajem vám krásne prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok. Idem ešte riad umyť a potom dať relax do vane ako každý deň po práci. Čo sa týka spoločnosti sme veľmi sebecký nevieme ani pekné slovo napísať aj čo sa týka priateľstva na sociálnych sieťach je to katastrofa tak je preplnený internet že vám ľadva ide preťažené ani súciť ľudia nemajú ani sviatky nevedia popriať hanba voľakedy sa chodilo do kostola pravidelne aj na POLNOČNÚ omšu teraz málokto je to smutné.

rodina z veľkým R

Medzi spoločnosťou sa vytratila láska porozumenie vládne samé klamstvo pohŕdanie, bezočivosť Bože kde je láska nebeská ja až závidím keď tak rodina spolunažíva ako naša rodina aj na ťažších chvíľach si je nápomocná. Môj známy je ich sedem súrodencov choré a smutné ani štedrú večeru nerobia v pritom býva u mamy smutné asi chudák ušanuje peniaze do hrobu smutné fakt to je čo za rodina úbohé naša rodina celá sa vždy stretávame na ŠTEFANA to je druhý sviatok vianočný. Dnes ľudia sú voči sebe rodiny ako cudzinci ani na meno si nevedia prísť smutné. Ja čo doučujem žiakov aj dospelých mám študentku ony sú RUSINY PRAVOSLÁVNE majú dvoje Vianoce ako závidím to je rodina z veľkým R no čo povedať na záver majte krásny večer a sladké Vianoce hlavne veľa zdravia, lásky Božieho požehnania nech vás všetkých doprevádza sviatočná nálada.