Zažívate absurdné situácie, máte skúsenosti s výchovou detí alebo ste sa práve vrátili z exotickej dovolenky? O svoje zážitky sa môžete podeliť na našom webe.
Ktoré zariadenia použiť na výnimočné snímky a videá v akcii? Tieto určite oceníte!

Ktoré zariadenia použiť na výnimočné snímky a videá v akcii? Tieto určite oceníte!

Videá a fotografie sa dnes stali určitým životným štýlom. Sú formou, akou sa ľudia začali vyjadrovať a vytvárať útržky jedinečných chvíľ či zaujímavých záberov z rôznych situácií. I keď fotografiu a video urobíte dnes už každým jedným mobilom v celkom slušnej kvalite, ak patríte k milovníkom outdoorových aktivít alebo lovcom akčných videí či snímok, určite budete potrebovať špeciálne moderné technológie a zariadenia, ktoré vám pomôžu nielen s vašou aktivitou, ale aj zachytia jedinečné zábery. Rozhodne sa oplatí urobiť si prehľad a zvážiť, ktoré zariadenie by bolo to pravé orechové práve pre vás. Poďme sa však teraz pozrieť, čo presne by sa vám mohlo hodiť.

kamera

Zachytí aj jedinečné dynamické zábery

Ako prvú predstavíme revolučnú akčnú kameru Insta360 Ace Pro. Ide o skutočne špičkový model s vynikajúcou kvalitou obrazu, ktorý je vhodný práve na zachytávanie dynamických momentov. Hodí sa preto pre nadšencov športu, cestovania a iných outdoorových aktivít, ktoré rozhodne stoja za to, aby boli zachytené a natočené s čo najvyššou kvalitou. Kamera má vysoké rozlíšenie, živé farby a stabilizuje obraz. Umožňuje vytvárať videá až 8K pri 24 snímkach za sekundu. Je veľmi ľahká a prenosná, preto vás nezaťaží ani pri namáhavom výkone či náročnom výstupe a zostupe. Môže to byť skvelá voľba, ako dať vašim videám omnoho vyššiu kvalitu. Kamera má aj ďalšie funkcie, ktoré stoja za to, ako je Pure Video alebo PD nabíjanie.

dron

Pohľad z výšky, ktorý musíš mať!

Jedinečné zábery si vyžadujú jedinečné zariadenia. Podobne je to aj pri drone s kamerou. Ten sa dá skvelo využiť na zábery z vtáčej perspektívy, ktoré spravia tvoje videá a snímky naozaj zaujímavými. Dronov je už dnes veľké množstvo, líšia sa funkciami, určením, prevedením ap. Stali sa obľúbeným zdrojom nielen zábavy, ale aj natáčania úžasných pohľadov a perspektív. Ovládanie je napojené na mobilný telefón alebo ovládač, ktorý k dronu dostanete. Vaše umelecké či akčné snímky tak pochytia ešte väčšiu dávku akcie. Drony sú dnes veľmi obľúbené a dajú sa kúpiť už v pomerne dostupných cenách.