Zažívate absurdné situácie, máte skúsenosti s výchovou detí alebo ste sa práve vrátili z exotickej dovolenky? O svoje zážitky sa môžete podeliť na našom webe.
Skinny jeans pánske

Skinny jeans pánske

Jeansy sú v mnohom skutočne nadčasové práve preto, že sú využiteľné unisex – sú obľúbené u žien, mužov a detí, pri rôznych príležitostiach predovšetkým neformálneho charakteru. Aj páni si môžu vybrať zo širokej škály jeansových nohavíc, pričom už dávno neplatí, že by sa mali orientovať len na bežné, klasické modely. Módu pre pánov pred niekoľkými rokmi ovládli tzv. skinny jeans pánske – namiesto nohavíc širokého strihu prišli do módneho priemyslu trendy úzke džínsy. Dokážu dokonale zdôrazniť svaly a vystihnúť obrysy mužskej postavy. Pre svoju extravagantnosť a komfortnosť zároveň sú vyhľadávanými kúskami u známych osobností, ale aj bežných ľudí.

jeansy panske

Výhodou je ich všestrannosť – môžu sa nosiť do práce, na prechádzky do mesta či sú výborným doplnkom na neformálnejšie spoločenské akcie, napríklad posedenie po práci. Jeansy sa dajú kombinovať prakticky s čímkoľvek podľa počasia, spoločenskej príležitosti alebo nálady – tričkom, košeľou či sakom nič nepokazíte a vytvoríte ten správny dojem. Skvelou kombináciou sú tiež vlnené svetre či kožené bundy, ktoré pôsobia elegantne a vkusne v každej dobe. Skinny jeansy sú výstižným výrazom športovej elegancie a aj ležérnosti, a tým reprezentujú mužský symbol dnešnej doby.

jeansy panske

Ak uvažujete nad kúpou, zamerajte sa aj na to, aký model by najviac zdôraznil vašu postavu. Skinny jeans sú ako stvorené pre vyšportovaných a štíhlych ľudí a zároveň krásne ilustrujú zdravý a moderný životný štýl. Pre mužov, ktorí majú mohutnejšiu telesnú stavbu sú vhodné jeansy v čiernej farbe alebo tmavých odtieňoch či námorníckej modrej. Muži v tmavých jeansoch vytvárajú aj lepší optický dojem – vďaka nim vyzerajú vyšší. Na zoštíhlenie tiež slúžia modely hladších materiálov. Firma BIG STAR je na slovenskom trhu viac ako 40 rokov a na výrobu jeansov používa najmodernejšie technológie. Disponuje tak najvyššou kvalitou, čo sa týka výroby a distribúcie jeansov – vďaka svojej ekonomickej udržateľnosti vie zaručiť, že jeansy môžete opakovane nosiť viac sezón bez poškodenia či opotrebovania. Vyberte si z našej ponuky na stránke … a využite špeciálnu akciu – doprava zdarma pri nákupe nad 50e a výhodný výpredaj až do 70%.