Zažívate absurdné situácie, máte skúsenosti s výchovou detí alebo ste sa práve vrátili z exotickej dovolenky? O svoje zážitky sa môžete podeliť na našom webe.
Šetrite energiu s nami

Šetrite energiu s nami

Šetrenie energie a ekologické myslenie je niečo čo sa dnes už veľmi často skloňuje. Väčšina ľudí už takmer pri všetkom myslí aj na životné prostredie, ktoré by sme si skutočne mali vážiť. Šetriť sa dá mnohými spôsobmi, avšak my Vám chceme ukázať cenovo dostupné riešenie pre Vašu peňaženku a vydrží Vám slúžiť naozaj dlhý čas. LED žiarovky sa už nejaký čas držia na prvom mieste v rebríčku najekologickejších možností a získali si obľubu u mnohých ľudí.

žiarovka

Vďaka svojej úspornosti a dlhej životnosti po LED žiarovkách siaha čo raz viac ľudí a sklamaný teda nikdy neostanú. Medzi ďalšie pozitívne vlastnosti týchto žiaroviek patrí aj ich cena v porovnaní s kvalitou. LED žiarovky GU10 si ľudia vyberajú najčastejšie ako hlavný zdroj svetla pre mnohé miestnosti v dome či byte. Tieto žiarovky však nemusíte využívať len ako osvetlenie v interiéroch, veľmi dobre využitie nájdete aj v exteriéri. Dajú sa použiť aj ako hlavné alebo vedľajšie svetlo do altánkov či terás, kde len krásne doplnia večernú pohodovú atmosféru a vďaka možnosti ich stlmiť si môžete kedykoľvek určiť a zmeniť intenzitu svietenia. Pokiaľ ide o výber farieb máte na výber klasické odtiene teplej, neutrálnej a studenej bielej. Ponúkame však na výber aj žiarovky, ktoré majú v sebe kombináciu všetkých týchto farieb a môžete si ich kedykoľvek prepnúť, tak aby Vám farba vyhovovala.

led žiarovka

Patríme k overeným predajcom s množstvom spokojných zákazníkov, ktorý u nás nakupujú aj opakovane. Vďaka garancií vždy len vysokej kvality sme si vybudovali dobré meno v oblasti predaja LED svetiel a ich príslušenstva. Všetky objednávky poctivo balíme a odosielame čo najskôr aby ste všetko obdržali čo najrýchlejšie. V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám k dispozícií aj na našej linke, kde sa nám môžete dovolať kedykoľvek počas pracovnej doby a naši zamestnanci Vám ochotne odpovedia na všetko.