Vaše dokonalé auto potrebuje aj dokonalé disky. Disky sa považujú za estetický doplnok vášho auta, a ak sa chystáte kúpiť si disky, mali by ste vedieť, že to nie je krátka záležitosť, ktorú vybavíte za pár minút, o to lepšie, že si môžete kúpiť disky z pohodlia domova. Ak vám teda záleží na vzhľade vášho auta, potom musíte vedieť zopár krokov, ako si vybrať správne disky:

gunmetal disky

1.Veľkosť
Ideálne je si kúpiť disky s priemerom rovnakým, ako boli vaše staré. Ak ste si ale vyhliadli disky s inou veľkosťou, nie je to žiadny problém. Môže sa ale stať, že vám veľkosť nebude sedieť s pneumatikami. Toto je ale detail, ktorý sa dá vyriešiť ľahko. Vždy si ale zistite priemer vašich terajších diskov a tých, ktoré si chcete kúpiť.

2.Dizajn
Ak ste zarytí fanúšik áut, tak tento krok pre vás nebude problémom. Dizajn a vzhľad diskov prispôsobujete vždy k vášmu autu. To ale neznamená, že ak máte starší model, mali by ste si kúpiť aj jednoduchšie disky. Dizajn je väčšinou na vašom umeleckom cítení, a na tom, ako to cítite. Koniec koncov každé disky zlepšia vzhľad auta. Avšak, malo by byť jasné, že ak máte rodinné auto, nebudete ho ladiť s malými športovými farebnými diskami.

3.Kvalita
Samozrejme je dôležitá kvalita diskov, pretože určite nechcete aby sa vám na niekoľko hodinovej ceste stalo niečo nemilé, kvôli nesprávnym diskom… Disky Opel a tri základné druhy, ktoré by ste mali vidieť pred kúpou.

Patríte medzi ľudí, čo nemajú čas na to si prehľadávať niekoľko stránok a neviete sa rozhodnúť medzi niekoľkými voľbami? Tak potom vám ukážeme tri odlišné disky Opel Najdisky, ktoré majú rôzny dizajn, sú vhodné na odlišné autá, sú kvalitné, spoľahlivé a budú vám dobre slúžiť niekoľko rokov.

šedé disky na auto

WSP Onda Matt Gunmetal Polished

Príjemné disky so zaujímavým dizajnom, pre niekoho jednoduché, pre niekoho moderné. Rozhodne majú moderný nádych a ich priemer je 18.

WSP Ming Hyper Anthracite

Jednoduché disky vhodné na akýkoľvek druh auta, príjemné, nevýrazné a nekričiace. S priemerom 18.

WSP Kind Hyper Silver

Taktiež jednoduché, milé disky ktoré nebudú mať problém s dizajnom na akomkoľvek aute, s priemerom 17. Kúpte si disky Opel už dnes, z pohodlia domu a za dobrú cenu!