Zažívate absurdné situácie, máte skúsenosti s výchovou detí alebo ste sa práve vrátili z exotickej dovolenky? O svoje zážitky sa môžete podeliť na našom webe.
Zvýraznite postavu s push up jeansami

Zvýraznite postavu s push up jeansami

Nie je to tak dlho, čo sa do módy dostali push up podprsenky a potešili veľmi mnoho žien. Dnes sa push up efekt dostal aj na nohavice. Konkrétne push up jeans sú rifle, ktoré tento efekt majú v sebe doslova všitý. Pekne vám vytvarujú, lepšie povedané dotvarujú postavu, a to najmä v jej zadnejšej časti. Áno, push up efekt sa týka zadnej časti tela, resp. pozadia. Špeciálne šitie, teda strih umožňuje zadok jemne nadvihnúť a tak vytvarovať do ešte krajších ženskejších línií. Preto sa hodí najmä vtedy, keď chcete pozadie nechať zvýrazniť a to chce naozaj asi veľa dievčat a žien. Mať peknú postavu alebo zvýrazniť krivky postavy nie je naozaj nič zlého.

jeansy s kvetmi

Aj keď pozeráte, ako takmer všetky ženy, na seba príliš kritickým okom, doprajte svojej postave efektne vyniknúť. Práve push up jeans môžu byť začiatkom vášho nového ja a zmeny štýlu k sebavedomejšiemu a elegantnejšiemu, ak si to tak pre seba želáte. Dotvorte si outfit aj s ďalšími peknými kúskami, aby ste sa cítili dobre, komfortne a pekne.

push up jeans

Push up jeansy efektne skombinujete napríklad s pekným tričkom, topom, blúzkou, svetrom alebo iným zvrškom, ktorý si možno radšej zapásajte alebo nech je len do pása, aby push up efekt vynikol a bol vidno. Nosiť sa jednoducho dajú všelijako a fantázii sa medze nekladú. Elegantnejšie prevedenie, bežné casual ladené alebo úplne ležérne na voľný čas. Vytvorte si outfity podľa svojej nálady alebo podľa toho na akú príležitosť sa práve chystáte.

Pokiaľ chcete postavu opticky zoštíhliť voľte radšej hladký materiál a najmä tmavšie farby, ktoré postavu efektne opticky zúžia. Naopak svetlé farby zase skôr rozširujú a opticky zväčšujú. Rozhodne sa však nemáte za čo hanbiť, oblečte sa jednoducho tak, ako sa cítite vy dobre a sebavedomo. Móda je aj o pocite a sebavyjadrení, preo je nás ako si svoje oblečenie zladíme.