Zažívate absurdné situácie, máte skúsenosti s výchovou detí alebo ste sa práve vrátili z exotickej dovolenky? O svoje zážitky sa môžete podeliť na našom webe.
Upratovanie vo vašej firme

Upratovanie vo vašej firme

Hovorí sa, že kancelária je zrkadlom firmy. Každá úspešná firma dbá na čistotu svojich kancelárii a priestorov budovy, aby sa v nej zákazníci ako aj zamestnanci cítili príjemne. Boli by ste aj vy radi, aby vaša kancelária bola každý deň čista a pripravená na vaše podnikanie? Chcete, aby sa vaši zamestnanci v kancelárii cítili príjemne a tak podávali lepší výkon? Stačí sa obrátiť na nás a radi vám s tým pomôžeme. Firma Grant je renomovaná firma, ktorá ponúka upratovacie služby, v Poprade, Kežmarku, Vysokých Tatrách a v Spišskej Novej Vsi. Po našom dôkladnom čistení sa do kancelárie budete určite radi vracať nie len vy, ale aj vaši zamestnanci.

upratovanie

Náš upratovací Tím pracuje profesionálne a efektívne, bez toho, aby akokoľvek rušil chod vašej firmy. Podľa dohody môže náš tím chodiť cez pracovnú dobu, alebo až po nej, sme vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni (aj počas víkendov a sviatkov). Všetky požiadavky aj služby sú vecou dohody. Vy nám poviete akú mate predstavu a my vám povieme, ako ju zrealizovať. Máme najmodernejšiu techniku a špeciálne vyškolený personál. Náš upratovací tím dokáže urobiť doslovne zázraky s vašim pracovným miestom. V akomkoľvek stave sa nachádza vaša kancelária, náš personál nič neprekvapí a so všetkým si efektívne a rýchlo poradí.

upratovanie kancelárie

Harmonogram upratovania ako aj presný zoznam služieb s vami radi preberieme a dohodneme sa na ich rozsahu osobne na stretnutí. Cenník upratovania kancelárii ako aj iných upratovacích služieb, ktoré naša firma ponúka, vám môžeme poslať mailom, alebo vám ich môžeme predstaviť priamo osobne. Naša firma je na trhu už dlhé roky a je pripravená na bežné aj na nadštandartné upratovanie. Stačí si dohodnúť mailom alebo telefonicky termín stretnutia a na všetkom ostatnom sa radi dohodneme osobne. A onedlho vaša kancelária bude žiariť čistotou. Určite svoje rozhodnutie nebudete ľutovať.