Zažívate absurdné situácie, máte skúsenosti s výchovou detí alebo ste sa práve vrátili z exotickej dovolenky? O svoje zážitky sa môžete podeliť na našom webe.
Spoločnosti ready-made

Spoločnosti ready-made

Spoločnosť s ručením obmedzeným patrí k najobľúbenejším a tiež najpoužívanejším formám podnikania aké sú vôbec na našom území možné. Zvyčajne ju tvoria aj niekoľkí spoločníci. Práve peňažné či nepeňažné vklady spoločníkov zahŕňajú celkove imanie spoločnosti. To je obchodným zákonníkom stanovené na minimálnu hranicu 5000€. Spoločníkov vo firme môže byť len obmedzené množstvo. Najviac ich môže byť 50. Ak vo firme figuruje len jeden človek, zakladateľ hovoríme tak o jednoosobovej spoločnosti s ručením obmedzením. Ready-made sro https://41business.com/predaj-ready-made predstavujú novozaložené firmy či spoločnosti, ktoré boli založené len za účelom následného predaja.

Firma

Očakáva sa, že tento predaj prebehne v neďalekej budúcnosti. Sú to nové spoločnosti takže je samozrejmosťou, že nikdy predtým neviedli žiadnu podnikateľku činnosť. Aj to môže byť garanciu, že takéto firmy nedisponujú žiadnymi záväzkami či dlhmi, ktoré by vás mohli nejako ovplyvniť. Veľkou výhodou oproti založeniu spoločnosti je časový benefit.

Firma

S modernou možnosťou ready-made môžete začať podnikať prakticky okamžite od realizácie niektorých formalít a taktiež samozrejme od podpisu zmluvy. Ak by ste si chceli založiť svoju spoločnosť buďte si istý, že vás to nebude stať vôbec malo času. Ready-made sú, preto vhodne pre všetky osoby, ktoré chcú respektíve potrebujú začať s podnikaním, čo najskôr. Ďalšou vnímateľnou výhodou môže byť aj to, že pri tejto možnosti vám odpadávajú, aj všetky potrebné “vybavovačky” všetkých dôležitých záležitosti spojených s činnosťou firmy, ktorým sa pri založený nedá predísť. Okrem tohto majú splatené už spomínané minimálne imanie celej spoločnosti. Čiže ušetrite nie len kopec času, ale aj nejaké finančne prostriedky, ktoré sa vám pri nadchádzajúcej podnikateľskej činnosti budú určite hodiť.