Zažívate absurdné situácie, máte skúsenosti s výchovou detí alebo ste sa práve vrátili z exotickej dovolenky? O svoje zážitky sa môžete podeliť na našom webe.
Predhadzovanie veci z minulosti

Predhadzovanie veci z minulosti

Vo februári 2021 som sa zoznámila so svojim priateľom. Nebolo to, že by sme sa nejako hľadali, občas sme si napísali a začali sme si dosť rozumieť. Ja v tej dobe vydatá s dvoma deťmi a doma absolútne nefunkčné oddelené spálne a všetko tak nejako o ničom, žiadny intímny život jednoducho nič. Brala som to písanie ako taký ventil, ale čím viac sme si písali, tým viac sme si rozumeli a prvýkrát sa zišli a naozaj sme sa do seba dosť zamilovali, takže prišlo na lámanie chleba, odchod od manžela a začal nás vzťah s priateľom. Bohužiaľ, to jednoducho nie je až také ružové a má aj svoje temné chvíľky. Väčšinu času je to pohodový chlap, ktorý doma pomáha, stará sa o moje deti, do práce chodí a z práce hneď domov a všetok čas trávime spolu. Jednoducho taká tá fajn pohoda, čo ma s bývalým naozaj chýbalo. Raz za čas má vždy taký stav, že sa jednoducho blokne a začne ma predhadzovať všetky veci, čo som kedy podľa neho urobila zle.

s

Príklad – teraz naposledy to bolo o tom, že som prehodila pár viet s človekom, ktorého som v živote nevidela a ani vidieť nepotrebujem, jednoducho v hre sme hodili pár slov o tom, ako sa máme a čo robíme atď. No a môj priateľ by som povedala až veľmi žiarlivý, si to hneď vezme k srdcu a začnem počúvať, že s ním niečo mám a že som podviedla raz (svojho exmanžela s ním) a mám to vraj jednoducho v registri a nedá sa mi veriť. No lenže on takto žiarli aj na môjho šéfa z práce alebo ma je schopný predložiť rok starú záležitosť, ako by to bolo dnes. Napríklad ďalšia vec, že ​​sa o neho nestará, že mu nedám najesť. Mimochodom za nás vzťah pribral už 20kg predtým kosť a koža. Bohužiaľ v jeho minulom vzťahu mal ženu, ktorá sa vyspala kde s kým a navyše sa ona teda o neho nestarala, nevarila, neupratovala, jednoducho nič.

s

Lenže k tým jeho scenám, keď práve toto urobí, tak sa väčšinou zbalí a odíde a potom začne hneď písať strašne veľa vyčítavých správ o tom, ako ho nemilujem, ako ma na ňom nezáleží atď. väčšinou sa tak za pol dňa upokojí a vráti sa, ale väčšinou pre neho musím dôjsť a musím ho prehovárať, že to čo si myslí nie je pravda a potom to je jednoducho zase úžasný chlap, ktorý so všetkým pomôže. Ja už jednoducho neviem čo s ním.. kladiem si otázku, ako predchádzať týmto veciam? Predpokladám, že to je zakorenené z minulého vzťahu a bohužiaľ to zasahuje aj do nášho.. Furt mu hovorím, že nie som jeho ex a že to jednoducho už preháňa, že nemôže robiť takéto scény, že robí z komára ťavy, ale je ma to väčšinou prd platné, tú scénu si neodpusti potom sa teda ospravedlní a zase sa všetko tvarí idylické. Už som z toho unavená.