Zažívate absurdné situácie, máte skúsenosti s výchovou detí alebo ste sa práve vrátili z exotickej dovolenky? O svoje zážitky sa môžete podeliť na našom webe.
Pleteniny

Pleteniny

Ako aj každý rok, aj tento rok sú číslom jedna pleteniny. Rôzne pletené svetre nájdete skutočne v každom obchode, ktorý má v ponuke aktuálne moderné kúsky. Preto by ani vám pleteniny vo vašom šatníku nemali chýbať. A stále platí, že čím väčšie, tým lepšie. Pletený sveter môžete nosiť na rôzne spôsoby. Klasicky oversize sveter je vhodný pre každý typ postavy a pre ženu v každom veku. Preto sú pletené svetre vhodné na vytvorenie outfitu kedykoľvek, v chladných jesenných dňoch. Na druhej strane sú stále moderné Crop topové verzie pletených svetrov. Skrátené svetríky sú štýlové a dokážu vytvoriť outfit, za ktorým sa obzrie na ulici každý.

 

sveter

 

Crop topové svetríky majú však jednu menšiu nevýhodu. Hodia sa skôr ženám štíhlej či priemernejpostavy, ktoré nemajú problém ukázať svoje brucho. Samozrejme v chladných dňoch nebudeme chodiť s odhalenými krížami a bruchom, ale skvelou kombináciou sú s vysokými rifľami. Pletené svetre sú počas jesene samozrejmosťou. Určite by nemali chýbať vo vašom šatníku a to v rôznych prevedeniach. Takisto sú posledné roky obľúbené pletené kardigány. Bavlnený rolák či tielko doplnené o hrubý platený kardigán je typickým moderným jesenným outfitom. A v neposlednom rade určite nezabúdajte na šaty.

 

pletenina

 

Práve šaty z pleteného materiálu sú hitom tejto sezóny. Šaty sú typickyženským prvkom oblečenia a spolu s hrubšími silonkami a čižmami budete elegantná a ženská. Výhody pletenín sú najmä vysoká hrejivosti tohto materiálu. V pletených veciach vám bude skutočne teplo aj počas najväčšej zimy. Takisto pleteniny znamenajú aj veľké pohodlie. Nemusíte sa cítiť stiesnene, pretože pletený materiál je voľný a komfortný. Nezabúdajte ani tento rok na pleteniny. Každý rok sú nové moderné kúsky a preto siahnite po modernom oblečenie v podobe rôznych zaujímavých pletenín aj vy.