Zažívate absurdné situácie, máte skúsenosti s výchovou detí alebo ste sa práve vrátili z exotickej dovolenky? O svoje zážitky sa môžete podeliť na našom webe.
Neupravené vlasy skryje a zároveň bude štýlovým módnym kúskom

Neupravené vlasy skryje a zároveň bude štýlovým módnym kúskom

Na hlave máme vlasy, ale ani tie nás niekedy nedokážu ochrániť pred nepriazňou počasia, a tak si musíme hlavu chrániť pokrývkami, ktoré zabránia strapateniu vlasov vetrom, zmoknutiu v prípade dažďa alebo pred pálením slnečných lúčov. Praktická stránka je doplnená o tú módnu, častokrát ide o dizajnové kúsky, ktoré celý outfit posunú do roviny originality.

Hlava si zaslúži pekný dizajnový prvok

Módne trendy ponúkajú viacero možností ako vyriešiť ochranu hlavy, napríklad šiltovkou. Tie nosia ženy, deti aj muži, dokonca neexistuje veková hranica, ktorá by ohraničovala jej vhodnosť. Ženy si pochvaľujú jej praktickosť najmä vtedy, ak nestíhajú upraviť si frizúru, šiltovka všetko dokonalo schová a ešte pritom budú vyzerať trendovo. Pri mrholení, pofukovaní vetra a silnom slnečnom žiarení neexistuje lepšie riešenie, pretože šiltovka si získala popularitu až do tej miery, že ju nosíme počas celého roka. Ochráni oči, vlasy, a to nie je málo.

Mať niekoľko obľúbených kúskov v šatníku je fajn, na tie sa môžeme spoľahnúť v každom okamihu, šiltovka tak doplní každý štýl, ktorý preferujeme, bude príjemným spoločníkom počas športovania, ale aj pri prechádzkach večerným mestom či na výletoch do prírody. Trh dámske šiltovky ich ponúka veľa, v pastelových farbách, pre ženy sú v predaji šiltovky ozdobené lesklými kamienkami, flitrami, výšivkami či logami a podobne. Veľkosť nie je nutné riešiť, pretože sa šijú v unisex štýle a univerzálnej veľkosti. Na svoju hlavu si ju upravíte nastaviteľným popruhom.

Nebola by lepšia šiltovka?

Z ponuky vyberáme šiltovku Goorin Bros, ktorá je kvalitne vypracovaná, je šitá z polyesteru a bavlny, doplnená je o sieťový materiál, jej šilt je ohnutý a zapína sa pomocou plastového pásika. Túto šiltovku však nie je možné prať v práčke, iba poutierať suchou handričkou. Ide o značkovú pokrývku hlavy pre mužov aj ženy, takže nakupovať a nosiť ju môžu obe pohlavia. O tom, že ju využijete počas celého roka, v každom ročnom období, už nepochybuje nikto.