Zažívate absurdné situácie, máte skúsenosti s výchovou detí alebo ste sa práve vrátili z exotickej dovolenky? O svoje zážitky sa môžete podeliť na našom webe.
Majte doma teplo

Majte doma teplo

Často som sa zamýšľala nad tým, prečo je v mojom dome neustále taká strašná zima. Vždy bolo pre mňa niečo oveľa dôležitejšie ako nejaký vkus. Viem, že nech je dôležité čokoľvek, domov je predsa niečo, čo je úplne najviac. Vedela som, že na tom musím pracovať a že musím nájsť zdroj toho, prečo sa doma cítim tak neskutočne zle a chladno. Bolo mi jasné, že to nájdem a že nájdem aj spôsob, ako by som to mohla zmeniť. Vždy, keď sa na to pozriete takýmto spôsobom, malo by vám byť jasné, že všetko, čo je pre vás dôležité, zrazu stratí svoj vlastný zmysel a všetko, čo bude dôležité, bude práve váš domov.

hliníková okna

Aj keď máte pocit, že váš domov nie je niečo, o čo by ste sa mali starať, keď pocítite chlad, viete, že je zle a že by ste to teda jednoznačne mali riešiť. Ja som to teda rozhodla riešiť a prišla som na to, že mi proste do domu fúka. Začala som teda hľadať, aby som našla hlinikove okna cena. Neverili by ste tomu, že aj taká maličkosť dokáže zmeniť chlad vo vašom dome a premeniť ho na teplo, ktoré je okolo vás. Verte tomu, že to tak je.

kalkulace

Ja som prišla na to, že aj keby som chcela urobiť čokoľvek, toto proste nezmením. Nech sa deje čokoľvek, chcela som sa zbaviť chladu za každú cenu a aj keby som mala vykúpiť všetko na svete, bolo by mi to jedno a sústredila by som sa iba na pokoj a teplo, ktoré by malo byť v mojom dome. Nie je predsa príjemné, keď musíte pri najmenšom záchveve vetra brať odniekiaľ deku a robiť si teplý čaj, hlavne v tom prípade, keď sa na to proste necítite a chcete byť len tak na gauči. Naozaj je fajn, keď urobíte všetko preto, aby sa váš svet zmenil len na teplo. Som rada, že sa nemusím babušiť a že môže byť natiahnutá na gauči len v kraťasoch. Som spokojná a som šťastná, že je všetko v poriadku. Už mi je jasné, že nič viac k životu nepotrebujem. Len trošku tepla.