Zažívate absurdné situácie, máte skúsenosti s výchovou detí alebo ste sa práve vrátili z exotickej dovolenky? O svoje zážitky sa môžete podeliť na našom webe.
Mágia nuru

Mágia nuru

Stretli ste sa už niekedy s pojmom nuru masáž? Nie? Nemajte obavy, ste na tom rovnako ako väčšina ľudí. Nuru masáž je jednou z odvetví tantrických masáží. Tie sú ďaleko známejšie a v súčasnej zbesilej dobe, keď sa každý za niečím neustále naháňa, sú vďaka svojim magickým uvoľňujúcim schopnostiam čoraz populárnejšie a vyhľadávanejšie. Aby sme si to trochu priblížili. Tantrické ? masáže vychádzajú zo starovekého učenia tantrizmu. Tantrizmus je filozofický smer a životný štýl, ktorý ohlasuje ľudskú nahotu ako prvotnú prirodzenosť každého človeka a pohlavný zväzok muža a ženy ako posvätný akt, ktorý sa páči bohu a ktorý vedie ku konečnému osvieteniu a vykúpeniu.

Nuru masáž

Tantrizmus pôvodne pochádza z Indie z veľmi dávneho obdobia, približne dvetisíc rokov dozadu. Pokiaľ by ste sa trochu ponorili do internetových stránok či sa nechali vtiahnuť do stránok kníh o historických filozofických smeroch alebo tajov indických masáži, zaiste by ste (rovnako ako ja) našli aj zdroje, ktoré určujú vek tantrizmu na o celých tritisíc rokov viac, čiže na päťtisíc rokov fungovania v ľudskej spoločnosti. Avšak v tomto druhom prípade sa taktiež uvádza, že tých zvyšných tritisíc rokov bol udržiavaný v tajnosti a sprevádzalo ho množstvo tajomstvami obkolesených rituálov.

Nuru masáž

Tie mohli vykonávať len „bohom poverené“ a „bohom vyvolené“ osoby. Nuru masáž priznáva toto učenie a obnaženosť a zmyselnosť taktiež zakomponuje do programu masáže (úplná obnaženosť alebo ponechanie si spodnej bielizne pre komfort je čisto na slobodnej vôli zákazníka; zákazník nebude zo strany masérky nútený do niečoho, čo nechce a čo mu nie je príjemné). Tantrická masáž a nuru masáž majú toho veľa spoločného, avšak základný rozdiel je hneď v samotnom názve. Nuru masáž dostala pomenovanie po géle, ktorý sa pri žiadnej inej masáži nevyužíva. Je to špeciálna hmota rôsolovitej konzistencie, ktorá sa vyrába z morských rias. Ich blahodárne hydratačné účinky všetci dobre poznáme z kozmetických prípravkov. Nemá žiadnu typicku vôňu a je bezfarebná. Nakoľko funguje na čisto prírodnej báze, zákazníkovi ani masérka nehrozí žiadne nebezpečenstvo.