Zažívate absurdné situácie, máte skúsenosti s výchovou detí alebo ste sa práve vrátili z exotickej dovolenky? O svoje zážitky sa môžete podeliť na našom webe.
Leto je plné rozličných akcií, ktoré sa konajú na holej lúke

Leto je plné rozličných akcií, ktoré sa konajú na holej lúke

Vianoce sú čarovné a magické, no ak skončia, chceme sa opäť na niečo pekné tešiť. Po veľkonočných sviatkoch tak prichádza na rad letné obdobie a s ním aj množstvo akcií, ktoré sú pod holým nebom, napríklad hudobné festivaly. Tie sa v poslednom období stali miestom, kde sa stretávajú nielen mladí ľudia, ale aj staršie generácie, ak si chcú vypočuť svojho obľúbeného interpréta.

Džínsy patria aj do prírody

Na festivaly hudby sa treba aj vhodne obliecť, dnes už to nie je len o teniskách a športovom tričku s džínsami, účastníci sa na tento sviatok pripravujú vopred a vymýšľajú originálne outfity, častokrát veľmi uvoľnené, až vyzývavé. Kreativita sa tu prejavuje na každom kroku, toto je podujatie, kde sa môžeme vyblázniť na kombináciách, farebnosti a štýloch, ktoré si na seba oblečieme.

Najcharakteristickejší štýl, vhodný na letné festivaly, je takzvaný boho štýl, ktorý sa vyznačuje voľným strihom, farebnými kombináciami, prírodnými materiálmi a doplnkami, ktoré k nemu pristanú a ladia. Ženy nosia dlhé sukne až po členky, vyšívané blúzky, háčkované vesty z farebných priadzí, klobúky či čiapky takisto z prírodných látok a bižutériu, ktorá to všetko podčiarkne, veľké visiace náušnice z farebných drevených korálikov či z motúzov, ktoré sú pletené do najrozličnejších tvarov a podobne.

Pre tie ženy, ktoré dávajú prednosť džínsom pred sukňami, máme dobrú správu, aj tie sú na tento druh zábavy vhodné. Najviac ich charakterizuje rozšírený strih smerom dole, takzvané „zvony“, siahajúce až po zem. Pás môže byť nižší alebo až po pupok, džínsovina pevnejšia alebo pružná, tmavšia či klasická modrá, všetko závisí od vkusu nositeľky.

V lete vám viac oblečenia netreba

V lete však býva cez deň horúco, a tak si svoje miesto vybojovali džínsové šortky, v ktorých sa nespotíte, a pritom budete štýlová. Skombinovať ich môžete aj s horným dielom farebných plaviek a prehodiť cez nich kardigán v rovnakom štýle. Na nohy si obujte kovbojské čižmy a ste pripravená na zábavu počas celého dňa. Vhodné doplnky celý tento festivalový „look“ na leto bigstarjeans.sk dotvoria, tak sa skúste inšpirovať niektorými hviezdami internetu, možno nájdete niečo pre seba.