Zažívate absurdné situácie, máte skúsenosti s výchovou detí alebo ste sa práve vrátili z exotickej dovolenky? O svoje zážitky sa môžete podeliť na našom webe.
Kam na dovolenku

Kam na dovolenku

Už ste premýšľali, kam tento rok vyrazíte na dovolenku? Je celkom ideálny čas nad tým popremýšľať, pretože leto už ťuká na dvere. A každý by mal ísť na nejakú dovolenku, pretože si to zaslúži. Ja si myslím, že slovom dovolenka sa ale nutne nemyslí iba zahraničie. Dovolenku môžete prežiť tam, kde to sami uznáte za vhodné. Síce väčšina ľudí dáva prednosť dovolenke v zahraničí, ale pokiaľ chcete cestovať skôr na miesta v Česku, tak to nie je žiadny problém. Aj v Česku môžu byť krásne miesta, ktoré nepoznáte a akonáhle ich objavíte, tak budete prekvapení, že ste tam ešte nikdy neboli.

s

Ono totiž aj Česko má nádherné miesta, ktoré mnoho ľudí nepozná. Ďalšia vec je tá, že pre niekoho môže slovo dovolenka znamenať vyslovene odpočinok a relax (napríklad sú celý rok nepretržite v práci) av takom prípade sa im ani nedivím. Ja si predstavujem dovolenku niekde pri mori, kde na mňa svieti slniečko a ja sa opaľujem a počujem šumenie mora a vlny. No copak môže byť niečo krajšie? Rozhodne nemám rada také dovolenky, kde človek musí vydať nejakú energiu (napríklad turistiku a podobne). Také dovolenky bohužiaľ nie sú pre mňa a naozaj si myslím, že by ma ani nebavili.

s

Ja si radšej odpočiniem niekde pri mori, načerpám nové sily a budem sa kochať výhľadom na nádherné modré more. Pri mori som už bola asi trikrát v živote s dedom as babičkou (v Bulharsku) a potom v Chorvátsku (so stredom, tetou, sestrou a sesternicami) a tento rok som si povedala, že musím vyraziť niekam k moru zase. Už mi to more a celkovo ten relax a tá atmosféra chýba. Spomínam si, že raz som mala možnosť ísť na hory, ale to ma tiež vôbec neláka. Ja zbožňujem dovolenky v teple a ostatné dovolenky ma jednoducho nebavia. A niekomu to môže možno prísť vtipné, ale čo sa dá robiť. Ja s tým bohužiaľ nič nenarobím. Každý má rád niečo trošku iné…