Zažívate absurdné situácie, máte skúsenosti s výchovou detí alebo ste sa práve vrátili z exotickej dovolenky? O svoje zážitky sa môžete podeliť na našom webe.
Esencia tantry

Esencia tantry

Tantrizmus a tantrické masáže sa v poslednej dobe dostávajú čoraz viac do popredia. Čo si pod tým pojmom vlastne predstaviť, odkiaľ pochádza a čo samotné masáže. Tantrizmus je indický filozofický smer, ktorý pochádza z Indie. Odhaduje sa, že ľudstvo ho pozná a využíva už 2 000 rokov, avšak niektoré zdroje uvádzajú, že tantrizmus v spoločnosti funguje už cez 5 000 rokov, no bol držaný zväčša v prísnej tajnosti. Vyznávači tantrizmu berú ľudskú nahotu za prirodzenosť každého človeka. Taktiež vnímajú sexuálne spojenie muža a ženy, ktorí sú protikladmi, ako posvätný akt, ktorý zaručuje konečné vykúpenie. To však neznamená, že tantrizmus a s tým spojené tantrické masáže sa rovnajú poskytovaniu erotických služieb! To je veľký omyl a prvá myšlienka u väčšiny ľudí, ktorá tento jedinečný druh uvoľňujúcich masáží ihneď zavrhne.

Tantra

Medzi tantrickými a erotickými salónmi je veľmi zásadný rozdiel. A to ten, že v tantrických salónoch ide síce o navodenie vábivej atmosféry dotykmi, tlmeným svetlom a hudbou, avšak medzi zákazníkom a jeho masérom (v prípade tantrických masáží skôr masérkou) nedochádza k žiadnemu pohlavnému styku. Masáž zaručuje uvoľnenie tela i duše, zrelaxovanie, nabudenie zmyslov a lepšie spoznanie vlastného tela a jeho citlivých zón, ale nie prostredníctvom pohlavného styku. Vyškolené špecialistky – mladé, skúsené masérky Vás do raja eufórie dostanú len za pomoci pomalých, zmyselných a vždy správne umiestnených dotykov. Čo sa spomínaných Tantra Bratislavatantra ladies týka, pred samotnou tantrickou masážou si spomedzi nich samy vyberiete.

Tantrizmus

Salón Bratislava Tantra má k dispozícii celkom osem pôvabných dám vo veku 19 – 26 rokov. Pre ženy je tu špeciálne 26 – ročný masér Filip. Na výber máte z niekoľkých druhov masáží, pričom každá z nich má individuálny obsah, minimálnu a maximálne trvanie, podľa čoho sa odvíja aj cena.