Zažívate absurdné situácie, máte skúsenosti s výchovou detí alebo ste sa práve vrátili z exotickej dovolenky? O svoje zážitky sa môžete podeliť na našom webe.
Erotické služby ako všeliek

Erotické služby ako všeliek

Vedci zistili, prečo muži potrebujú erotické služby https://www.privatportal.sk/blog/vedci-zistili-preco-muzi-potrebuju-eroticke-sluzby. Sex sa odjakživa pokladá za akúsi doménu mužov, no nie vždy sa to stretá s pochopením u nežnejších polovičiek. Aj preto veľa mužov v súčasnosti hľadá potešenie a relax inde – a tým optimálnym riešením sú erotické služby zafo. Aby sme však mužom nekrivdili, je vedecky dokázané, že muži nielenže sex chcú, ale z viacerých príčin ho potrebujú aj z hľadiska udržiavania dobrého fyzického zdravia. Pravidelný sex pôsobí blahodarne na organizmus a ako výrazná prevencia proti výskytu srdcovo-cievnych ochorení, ktoré sú aj v súčasnosti nebezpečným rizikom aj preto, že narastá množstvo stresových situácií, ktorým muži musia čeliť každý deň. Hlavným rizikom je nadbytok homocysteínu – organická zlúčenina ako základná stavebná jednotka bielkovín.

eroticke sluzby

Tá sa spravidla viaže so vznikom aterosklerózy – závažného ochorenia ciev. Následkom tohto ochorenia môže dôjsť k zúženiu ciev a nedostatočnému prekrveniu orgánov. Tento stav môže dôjsť tak ďaleko, že nastane infarkt myokardu či mozgová mŕtvica. Predísť sa tomu dá buď pravidelným užívaním vitamínu B, alebo kvalitným sexom. Platí zásada, že čím viac sexu, tým menej hrozí riziko tohto kritického stavu. Prečo sa to však v zásade viac týka len mužov? Mužská potencia a sexuálna výkonnosť do veľkej miery súvisí s fungovaním krvného obehu. Zároveň pri výskyte srdcovo-cievnych ochorení môže často dochádzať k impotencii, nedostatočnému prekrveniu.

eroticke sluzby

Preto v záujme zachovania dobrého fyzického zdravia je potrebné myslieť na prevenciu aj v sexuálnej oblasti a zabezpečiť si dostatok vzrušenia a sexuálneho vyžitia. Odporúčania v tomto smere sú jasné – kvalitný sexuálny život na pravidelnej báze. Pravidelný sexuálny styk 3-4x týždenne môže výrazne eliminovať riziko podobných ochorení. Čo však v prípade, ak sa táto skutočnosť nestretáva s pochopením u nežnejších polovičiek? Istým riešením môžu byť práve internetové sexuálne zoznamky a dostupné erotické portály. Sex je však rozhodne príjemnejší spôsob s mimoriadne pozitívnymi účinkami na ľudský organizmus – znižuje stres, pôsobí ako ventil, ako prevencia rakoviny či ako zmiernenie akútnej bolesti hlavy či dokonca zubov. Nehovoriac o vyplavených endorfínoch, ktoré vám prinesú uvoľnenie a pocit šťastia. Tak čo, idete do toho? Inšpiráciu môžete nájsť doma alebo aj na našom privátnom portáli, kde nájdete viac informácií.