Zažívate absurdné situácie, máte skúsenosti s výchovou detí alebo ste sa práve vrátili z exotickej dovolenky? O svoje zážitky sa môžete podeliť na našom webe.
AutoPDR- opraví vaše auto

AutoPDR- opraví vaše auto

Opravíme vaše poškodené auto s našimi profesionálnymi skúsenosťami – AutoPDR. Opravíme ho po preliačeniach na karosérii, oprava po krupobití, bezohľadnom ničení alebo neopatrnej manipulácii s autom bez nutnosti lakovania. Používame technológiu PDR, ktorá umožňuje opraviť vaše auto s vysokou efektivitou a rýchlosťou. Poskytujeme doživotnú garanciu na akékoľvek opravy pomocou tejto metódy. Spolupracovali sme s tisíckami klientov po celom svete. Využite naše zručnosti a dajte svojmu autu nový život. Náš tím expertov sa špecializuje na opravu preliačin bez nutnosti lakovania, viditeľné sú rozdiely v dobe opravy.

oprava po krupobití

Používame špičkovú technológiu PDR, ktorá umožňuje precízne opravy aj na ťažko dostupných miestach bez poškodenia okolitých častí. Táto metóda je využívaná poisťovňami, automobilovými fabrikami, servismi aj obyčajnými zákazníkmi. Zabezpečíme rýchlu a profesionálnu opravu vášho poškodeného auta s doživotnou garanciou na všetky opravy. Zavolajte a nechajte sa presvedčiť o kvalite našich služieb. Už stovky spokojných zákazníkov si vybralo naše služby a vy môžete byť ďalším z nich. Všetky naše opravy sú vykonávané s maximálnou starostlivosťou a precíznosťou, aby sme zabezpečili vynikajúci výsledok. Sme hrdí na to, že sme schopní ponúknuť našim zákazníkom rýchlu a kvalitnú opravu ich automobilov s doživotnou zárukou.

zničené auto

PDR (Paintless Dent Repair) technológia má veľa výhod, medzi najväčšie patria:

  • Oprava metódou PDR nepoškodzuje pôvodný lak automobilu
  • Oprava preliačin sa vykonávajú bez nutnosti použitia iných spôsobov úpravy povrchu auta
  • Je efektívnejšia a lacnejšia ako klasické lakovanie, sú lacnejšie
  • Oprava preliačin pomocou tejto technológie nemá vplyv na záruku vozidla
  • Je akceptovaná a schválená poisťovňami, pretože je to efektívna a šetrná metóda opravy preliačin