Prišla doba, kedy sa jednoducho energiou šetriť naozaj dá a ďalšie technológie sa určite stále objavujú. LED svetlá a žiarovky sú jednou z nich. Šetria množstvo vzácnej energie a majú tak veľmi dlhú životnosť, čo spôsobuje, že sa stávajú stále viac vyhľadávanými. LED svetlá sú výnimočné v svietivosti, dajú sa kúpiť v rôznych svetelných farbách. Môžete mať svetlo biele a studené, alebo biele a teplé, prípadne neutrálne. LED pásy napríklad, majú aj farebné prevedenie a možnosť nastaviť si rôzne odtiene farieb pomocou intenzity. Rozhodne skvelá voľba, ak potrebujete spestriť a oživiť prevádzku, či iný interiér.

usporne ziarovky

Ich inštalácia sa dá taktiež pekne nechať spraviť elektrikárom alebo šikovným domácim kutilom. LED svetlá i pásy sa pohodlne napájajú napríklad na LED napájacie zdroje MEAN WELL ledprodukt.sk. Do napájacích zdrojov MEAN WELL zapojíte rôzne druhy LED osvetlenia i LED pásov. Majú výstup buď 12V alebo 24V a sú obľúbené pre svoju vysokú kvalitu. Ich záruka je tak v Ledprodukt.sk predĺžená na 36 mesiacov. V ponuke napájacích zdrojov MEAN WELL nájdete rôzne modely a v detailoch nájdete presné parametre a špecifikáciu každého z nich. Rovnako sa dozviete podrobnosti o tom koľko pásov je možné na ktorý model napájanie prirojiť. Ak si nie ste sami istí, obráťte sa na elektrikára alebo stavebnú firmu, ktorá vám iste rada všetko osvetlenie pekne pozapája. No súčiastky si môžete zabezpečiť sami výhodne a kvalitne na Ledprodukt.sk.

led osvetlenia prevádzok

Dnes už sa LED osvetlenie používa naozaj všelikde. V domácnostiach i v prevádzkach, reštauráciách, hoteloch, administratívnych budovách. Keďže je úsporné a dajú sa s ním vykúzliť rôzne dizajnérske kreácie. Farebné LED pásy majú možnosť rôznej farebnosti a mnohých odtieňov, dokonca i niekoľkých dynamických funkcií na spestrenie a efekt. Pekne ukážu i v podhľadoch a podsvetleniach. Jednoducho skvelý spôsob ako si zabezpečiť krásne, elegantné moderné, no zároveň ekologické a úsporné osvetlenie kdekoľvek.