LED pásy sú v dnešnej dobe moderných technológií svietenia už pomerne vysoko žiadúcim artiklom. Tieto LED pásy sú funkčné a dokonale doplnia osvetlený priestor. Pôsobia moderne a čo naviac ešte sú aj úsporné. Tieto LED pásy si môžete u nás na ledprodukt.sk zakúpiť vo viacerých verziách alebo typoch podľa Vášho priania. Môžete si vyberať z rôznych dĺžok LED pásov, ale aj farebných prevedení a ich funkcií.

LED pásy

Čo sa týka farebných variantov je možné si vyberať LED pásy v troch základných farebných typoch svietenia a to je Teplá biela, Neutrálna biela, Studená biela, no nájdete tu aj možnosť zakúpiť si LED pásy vo farebnej variante Zelená, Žltá ale aj Ružová.

Každý LED pásik má 5 rokov záruku a je možné ich vyberať podľa funkcií ako je napríklad smievateľnosť či ich typ napätia ale aj mnoho iného. Napríklad pri LED pásoch 15m Profi LED pásik 70/LED SMD2835 prúd.driver teplá biela 7,2W/m IP20 24V sa môžete spoľahnúť na ich vybavenie prúdovým driverom, ktorý zabezpečí ich rovnomerné zaťaženie všetkých častí ( tieto sa nebudú nepravidelne prehrievať) LED pásika a tým mu predĺži jeho životnosť. Je možné zapojiť až 15 metrov LED pásika čo využijete pri osvetlení podhľadov s väčšou dĺžkou v interiéroch ako napríklad v domácnostiach či iných priestoroch ako sú napríklad predajne, bary či reštaurácie ale aj obchodné centrá. Viacmenej všetky tieto LED pásiky sa vyznačujú pomerne dlhou životnosťou 50 000 hodín v ich pravidelnej prevádzke.

LED svietenie

Pri LED pásiku ako je napríklad 5m Profi LED pásik 120/LED/m SMD1808 zelený IP20 24V so životnosťou do 50 000 hodín v prevádzke sa môžete tešiť na funkciu stmievateľnosti, čo pomerne jednoducho ovládate diaľkovým ovládačom. Tento typ LED pásika sa perfektne hodí napríklad pre nasvietenie podhľadov v baroch či kaviarňach ale aj vo výkladoch či pre nasvietenie Vášho akvária.